خانه »

خبرهای اپلیکیشن


 اپلیکیشن مجله و مسیر پیش رو

«کار فرهنگی در ایران امکان رشد ندارد». این جمله ای است که بارها و بارها در پایان بسیاری از تلاشهای فکری و فرهنگی شنیده ایم و متاسفانه بعد از پایان یک سال پر فراز و نشیب و تلاشهای بسیار و ضررهای سنگین مالی و زمانی، این بار در مورد اپلیکیشن مجله نیز به همان جمع بندی رسیده ایم.

ما از ابتدا کم و بیش به این مساله آگاه بودیم و علیرغم درخواستهای زیاد، مجلات را به صورت تک نسخه‌ای (و نه اشتراکی) ارائه کردیم تا اگر به هر دلیلی مشکلی در ارائه نسخه های جدیدتر از طرف ناشران وجود داشت، مشکلی برای خوانندگان به وجود نیاید.

اما همانگونه که بسیاری از کارهای فرهنگی، علیرغم ضرر و زیان مالی و زمانی، راه خود را تنها با عشق و علاقه پی می گیرند، ما نیز به راهی که آغاز کرده ایم، با پشتیبانی شما خوانندگان خوب، کماکان ادامه خواهیم داد.

بری ادامه کار تصمیم گرفتیم مجلاتی را ارائه کنیم که عمدتا تلاشی فکری-فرهنگی دارند، بیشترین میزان تقاضا را دارند و ناشران آنها با سرعت نسبتا خوبی با ما همکاری می کنند. در حال حاضر مهرنامه، آسمان، تجربه، چلچراغ و چشم انداز ایران به صورت به روز تا شماره قبل از دکه ( و بعضا حتی به روز تا شماره روی دکه) در اپلیکیشن قرار دارند. در تلاش هستیم تا اندیشه پویا و یکی دو نشریه دیگر را هم به این گروه اضافه کنیم و فعلا اولویت را بر ارائه به روز این نشریات قرار دهیم.

تنها راه ادامه حرکت ما (و هر حرکت فرهنگی دیگر)، استفاده مرتب و معرفی به سایر دوستان است. اشتراک پستهای صفحات فیسبوک و توییتر ما برای دوستانتان می‌تواند به رشد اپلیکیشن کمک بسیار زیادی کند.

باز هم از شما دوستان و خوانندگان خوب متشکریم.

دسته بندی خبرهای اپلیکیشن

 آپدیت و به روز بودن مجلات در اپلیکیشن

یکی از پیغامهایی که از شما خوانندگان خوب دریافت می کنیم به روز نبودن بعضی مجلات در اپلیکیشن بوده است. در این زمینه یکی دو نکته و یک خبر خوب داریم:


  • مسائل زیادی وجود دارد که می تواند باعث تاخیر در ارائه یک مجله در اپلیکیشن شود: جدید بودن پلتفرم برای ناشران، پروسه آماده سازی فنی مجلات، نیاز به تایید شرکت اپل برای تک تک نسخه های هر مجله و غیره. تلاش ما این است که مجلات اپلیکیشن با شماره ای که در دکه است هماهنگ باشند یا حداکثر تا یک شماره قبل از شماره‌ای که روی دکه است به روز باشد.

  • گاهی تاخیری در ارائه نیست، اما مجلات ظاهری غیر به روز دارند. در این مورد دو حالت امکان دارد: یا مجله موقتا منتشر نمی‌شود (مثل نافه و چه خبر) یا شماره ای که ما داریم تنها یک شماره با دکه فاصله دارد اما به دلیل تاریخ روی جلد بیشتر به نظر می رسد (مثلا در حال حاضر «مهرنامه» تا دکه به روز است، اما چون سی ام آذر تاریخ انتشار خورده تاخیر دار به نظر می رسد)

  • گاهی هم متاسفانه تاخیری در مورد بعضی ناشران به وجود می‌آید که حداکثر تلاش را برای از بین بردن این تاخیر انجام می دهیم

اما خبر خوب این است که با توجه به مهم بودن این مساله برای شما، از امروز اکثر مجلات را به روز کرده ایم که در اینجا فهرستی از آخرین وضعیت مجلات به روز شده را مشاهده می کنید.

دنیای کامپیوتر و ارتباطات: شماره روی دکه موجود است
پت حیوانات خانگی: شماره روی دکه موجود است
تحلیلگران: شماره روی دکه موجود است
مهرنامه: تا دکه به روز است
تجربه: تا دکه به روز است
آسمان: تا دکه به روز است
بازی نما: تا دکه به روز است
صنعت و توسعه: تا دکه به روز است
نجوم: تا دکه به روز است
چشم انداز ایران: تا دکه به روز است
چلچراغ: تا دو شماره قبل از دکه به روز است

ما قول می دهیم تا به تلاش خود برای ارائه به روز و مرتب مجلات با کیفیت ادامه دهیم. اما کمک بسیار مهمی که شما می توانید انجام دهید، پر کردن ۲۰ ثانیه ای یک فرم روی سایت ما است. تعداد درخواستهای شما برای به روز کردن مجلات یا ارائه مجلات جدید می تواند ناشران را به ارائه مجلات خود در اپلیکیشن هر چه بیشتر ترغیب کند. پس لطفا فرم تماس را با مجلاتی که مایلید ارائه یا به روز شود کامل کنید.

دسته بندی خبرهای اپلیکیشن

 هفته نامه آسمان به مجلات موجود در اپلیکیشن مجله پیوست

aseman-announce.jpg
دسته بندی خبرهای اپلیکیشن

 چهار ناشر جدید در اپلیکیشن مجله: «چلچراغ»، «مهرنامه»، «تجربه» و «جیبی»

newmagz-majalleh-600.jpg همانطور که قول داده‌ایم ما همواره در حال اضافه کردن ناشران و مجلات جدید و با کیفیت هستیم. امروز مفتخریم حضور مجلات وزین «چلچراغ»، «مهرنامه»، «تجربه» و «جیبی» را اعلام کنیم. تمامی این نشریات از هم اکنون در اپلیکیشن قابل مطالعه هستند.

 مجلات جدید، نسخه‌های به‌روز، قیمتهای پایین‌تر و پیشنهادی برای خرید دو مرحله‌ای ریالی

دوستان عزیز از همه محبتها و پیشنهادات شما برای بهبود اپلیکیشن متشکریم. در چند روز گذشته انتقادها و پیشنهادات شما را شنیدیم و خبرهای خوشی داریم:

اضافه کردن مجلات و ناشران جدید: همانطور که قول داده‌ایم ما همواره در حال اضافه کردن ناشران و مجلات جدید و با کیفیت هستیم. امروز مفتخریم حضور مجلات وزین «ماشین»، «نوآور»، «طنز و کاریکاتور» و «تحلیلگران عصر اطلاعات» را اعلام کنیم. تمامی این نشریات از هم اکنون در اپلیکیشن قابل مطالعه هستند.

اضافه کردن آخرین نسخه‌های مجلات موجود: یکی از پیشنهادات اصلی شما دوستان، اضافه کردن آخرین نسخه مجلات بود. با لطف ناشران عزیز، نسخه‌های جدیدتری از مجلات موجود را اضافه کردیم و مفتخریم اعلام کنیم که برای اکثریت مجلات موجود در اپلیکیشن، نسخه‌ای که در دکه‌ها موجود است هم اکنون در اپلیکیشن هم موجود است. (اگر تاریخ نسخه‌ای قدیمی به نظر می‌رسد یا نسخه ی دکه هنوز در اپلیکیشن موجود نیست، دلیلش این است که یا منتظر تایید شرکت اپل هستیم و یا آن مجله فعلا شماره جدیدی منتشر نکرده است).

قیمت متناسب با قیمت روی جلد: هدف اصلی قیمت‌گذاری ما فرمولی است که هم برای ناشران قابل قبول باشد و هم برای خوانندگان به خصوص خوانندگان داخل ایران قابل پرداخت باشد. نوسانات قیمت ارز هم مشکلات قیمت گذاری ما را بیشتر می‌کند. با توجه به پیشنهادات شما، برای مدتی قیمتها را به قیمتی معادل قیمت پشت جلد کاهش داده‌ایم و هم‌اکنون اکثر مجلات ما با قیمتی معادل کمترین قیمتی که می‌توان در سیستم اپل داشت یعنی یک دلار (یا بعضا دو دلار) قابل دسترس هستند.

پیشنهادی برای خرید ریالی دو مرحله‌ای: درمورد خرید ریالی، هنوز کارتهای شتاب مستقیما قابل استفاده نیستند. اما اگر در ایران هستید می‌توانید به جای خرید مستقیم ریالی، در دو مرحله خرید ریالی از اپلیکیشن را انجام دهید (۱)‌ به کمک کارتهای شتاب از فروشگاههای مختلف آنلاین، «گیفت کارت آیتونز» خریداری کنید (۲) به کمک گیفت کارت آیتونز از اپلیکیشن به صورت دلاری خرید کنید. بسیاری از دوستان از قبل هم با این روش آشنا هستند و هنوز روش ایده‌الی برای خرید ریالی محسوب نمی‌شود. اما با وجود محدودیتهای موجود راه نسبتا آسان و مناسبی است. (توضیحات بیشتر در سایتهای فروش گیفت کارت آیتونز موجود است. می‌توانید از دوستان خود در مورد بهترین فروشگاههای فروش کارت آیتونز سوال کنید. بعضی از آنهایی که ما شنیده‌ایم: ibsapay.com ، faradid.com ، igift24.com ، paybycashu.com.)

تغییرات بسیاری هنوز در راهند و نیاز بسیار داریم به همراهی شما در راه طولانی‌ای که در پیش داریم. مشتاقانه منتظر نظرات شما برای بهبود بیشتر اپلیکیشن هستیم.
درباره ما |

«مجله» اولین اپلیکیشن خرید و مطالعه مجلات فارسی است.

به کمک این اپلیکیشن شما می توانید مجلات فارسی مورد علاقه خود را در هر کجای دنیا که باشید خریداری و بر روی تبلت خود مانند آی پد مطالعه کنید.

خرید ریالی


دانلود|

download from app store

Download for Android


اشتراک در فهرست ایمیلی|


در فیسبوک دنبال کنید |


findusonfacebook.jpg

در توییتر دنبال کنید |


followtwitter.jpg


  Terms  |  Privacy Policy

Copyright 2019     Majalleh.info

Follow us: RSS Feed  |   Majalleh on Twitter  |   Majalleh on Facebook