خانه » خبرهای اپلیکیشن


مجلات جدید، نسخه‌های به‌روز، قیمتهای پایین‌تر و پیشنهادی برای خرید دو مرحله‌ای ریالی  ||

دوستان عزیز از همه محبتها و پیشنهادات شما برای بهبود اپلیکیشن متشکریم. در چند روز گذشته انتقادها و پیشنهادات شما را شنیدیم و خبرهای خوشی داریم:

اضافه کردن مجلات و ناشران جدید: همانطور که قول داده‌ایم ما همواره در حال اضافه کردن ناشران و مجلات جدید و با کیفیت هستیم. امروز مفتخریم حضور مجلات وزین «ماشین»، «نوآور»، «طنز و کاریکاتور» و «تحلیلگران عصر اطلاعات» را اعلام کنیم. تمامی این نشریات از هم اکنون در اپلیکیشن قابل مطالعه هستند.

اضافه کردن آخرین نسخه‌های مجلات موجود: یکی از پیشنهادات اصلی شما دوستان، اضافه کردن آخرین نسخه مجلات بود. با لطف ناشران عزیز، نسخه‌های جدیدتری از مجلات موجود را اضافه کردیم و مفتخریم اعلام کنیم که برای اکثریت مجلات موجود در اپلیکیشن، نسخه‌ای که در دکه‌ها موجود است هم اکنون در اپلیکیشن هم موجود است. (اگر تاریخ نسخه‌ای قدیمی به نظر می‌رسد یا نسخه ی دکه هنوز در اپلیکیشن موجود نیست، دلیلش این است که یا منتظر تایید شرکت اپل هستیم و یا آن مجله فعلا شماره جدیدی منتشر نکرده است).

قیمت متناسب با قیمت روی جلد: هدف اصلی قیمت‌گذاری ما فرمولی است که هم برای ناشران قابل قبول باشد و هم برای خوانندگان به خصوص خوانندگان داخل ایران قابل پرداخت باشد. نوسانات قیمت ارز هم مشکلات قیمت گذاری ما را بیشتر می‌کند. با توجه به پیشنهادات شما، برای مدتی قیمتها را به قیمتی معادل قیمت پشت جلد کاهش داده‌ایم و هم‌اکنون اکثر مجلات ما با قیمتی معادل کمترین قیمتی که می‌توان در سیستم اپل داشت یعنی یک دلار (یا بعضا دو دلار) قابل دسترس هستند.

پیشنهادی برای خرید ریالی دو مرحله‌ای: درمورد خرید ریالی، هنوز کارتهای شتاب مستقیما قابل استفاده نیستند. اما اگر در ایران هستید می‌توانید به جای خرید مستقیم ریالی، در دو مرحله خرید ریالی از اپلیکیشن را انجام دهید (۱)‌ به کمک کارتهای شتاب از فروشگاههای مختلف آنلاین، «گیفت کارت آیتونز» خریداری کنید (۲) به کمک گیفت کارت آیتونز از اپلیکیشن به صورت دلاری خرید کنید. بسیاری از دوستان از قبل هم با این روش آشنا هستند و هنوز روش ایده‌الی برای خرید ریالی محسوب نمی‌شود. اما با وجود محدودیتهای موجود راه نسبتا آسان و مناسبی است. (توضیحات بیشتر در سایتهای فروش گیفت کارت آیتونز موجود است. می‌توانید از دوستان خود در مورد بهترین فروشگاههای فروش کارت آیتونز سوال کنید. بعضی از آنهایی که ما شنیده‌ایم: ibsapay.com ، faradid.com ، igift24.com ، paybycashu.com.)

تغییرات بسیاری هنوز در راهند و نیاز بسیار داریم به همراهی شما در راه طولانی‌ای که در پیش داریم. مشتاقانه منتظر نظرات شما برای بهبود بیشتر اپلیکیشن هستیم.قبلی اندیشه پویا ۲ - تیر و مرداد ۱۳۹۱
بعدی چلچراغ ۴۹۸درباره ما |

«مجله» اولین اپلیکیشن خرید و مطالعه مجلات فارسی است.

به کمک این اپلیکیشن شما می توانید مجلات فارسی مورد علاقه خود را در هر کجای دنیا که باشید خریداری و بر روی تبلت خود مانند آی پد مطالعه کنید.

خرید ریالی


دانلود|

download from app store

Download for Android


اشتراک در فهرست ایمیلی|


در فیسبوک دنبال کنید |


findusonfacebook.jpg

در توییتر دنبال کنید |


followtwitter.jpg


  Terms  |  Privacy Policy

Copyright 2019     Majalleh.info

Follow us: RSS Feed  |   Majalleh on Twitter  |   Majalleh on Facebook